Aleyna Tilki ve ailesine büyük şok ! Savcı karşısına çıktılar

Genç yaşta yıldızı parlayan şarkıcı Aleyna Tilki ve ailesi bu sabah savcı karşısına çıktı. İhbarı yalanlayan aile kızlarının eğitimine önem verdiklerini söyleyen aile hakkında soruşturma devam ediyor. İŞTE DETAYLAR..

Aleyna Tilki ve ailesine büyük şok ! Savcı karşısına çıktılar
Aleyna Tilki ve ailesine büyük şok ! Savcı karşısına çıktılar Burhan Koc
Bu içerik 580 kez okundu.
sikiş porno

16 Yaşında ortaöğretim öğrencisi olan Aleyna Tilki ve ailesi savcı karşısına çıktı. Kızlarının bakımını üstlenmedikleri gerekçesiyle ihbar alan İstanbul polisi harekete geçti. Sabah apar topar savcı karşısına çıkarılan Aleyna Tilki'nin anne ve babası ihbarı yalanladı. Genç yaşta ün sahibi olan genç kız uzun süre vatandaşın tepkisi toplamıştı. Aleyna Tilki'den daha çok tepki alan anne ve baba uzun süre gündemden düşmemişti.

"SELENA GOMEZ GİBİ OLABİLİRİM"

Selena Gomez gibi dünyaca ünlü yıldızların da kendi yaşlarında çok büyük bir üne kavuşarak kendisine örnek olduğunu kaydeden Tilki, ailesinin dışında herhangi bir işe imza atmadığını, alkollü mekanlarda sahne almadığını anlattı.

Çocuğun bakım ve yükümlülüğünü ihlal suçundan hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifade veren anne-baba ise kızlarının eğitimine çok büyük önem verdiklerini, asla kızlarını istismar etmediklerini kaydetti. Soruşturma sürüyor.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X