Lindsay Lohan'ın ilk paylaşımları Ankara'dan

ABD'li ünlü oyuncu Lindsay Lohan, Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ile gerçekleştirdiği görüşmenin görüntülerini, Instagram hesabından paylaştı.

Lindsay Lohan'ın ilk paylaşımları Ankara'dan
Lindsay Lohan'ın ilk paylaşımları Ankara'dan Burhan Koc
Bu içerik 426 kez okundu.
sikiş porno

Otuz yaşındaki ünlü oyuncu, geçtiğimiz haftalarda Instagram'daki tüm fotoğraf ve videolarını silerek, hesabının bilgi bölümüne "Alaikum salam" yazmıştı. Lohan'ın bu davranışının ardından Instagram'da paylaştığı ilk kareler ise Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ziyareti sırasında çektirdiği görüntüler oldu.

Paylaştığı ilk fotoğrafla birlikte, "Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan ve First Lady'nin beni evlerine davet etmesi rüya gibi. Suriyeli mültecilere yardım etmek için gösterdikleri çabalar gerçekten ilham verici. Barış şimdi başlıyor" notunu düşen Lohan, ABD Başkanı Donald Trump'ı da etiketlediği mesajında, "Barış için lütfen... Aleyküm Selam" ifadesini kullandı.

Lohan, paylaştığı ikinci görselin altına ise, "Bu. Şimdi. Şu an. Zamanda bir an. Sonsuza dek var olacak. #Barış #2017 #DünyaBeştenBüyüktür Türk halkına ve her gün yaptıklarına yardım etmek için kendinizi etiketleyin" diye yazdı.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X