Yalçın Çakır Flash TV ile yollarını ayırdı

Sosyal medyada videoları milyonlarca kez tıklanan ekranların en fenomen sunucularından Yalçın Çakır Flash TV ile yollarını ayırdı.

Yalçın Çakır Flash TV ile yollarını ayırdı
Yalçın Çakır Flash TV ile yollarını ayırdı Burhan Koc
Bu içerik 312 kez okundu.
sikiş porno

Flash TV’de 25 yıl boyunca efsane programlara imza atan ünlü sunucu Yalçın Çakır 1 Şubat 2017 itibariyle kanalla yollarını ayırdı.Çakır kanalda son olarak Ana Haber Bülteni’ni sunuyordu.

MÜGE ANLI’YA RAKİP OLACAK

Medyaradar’ın haberine göre, Uzun süredir adı birçok televizyon kanalı ve yapım şirketiyle anılan Çakır, Ego Grup Medya bünyesinde hayata geçirilecek olan yeni TV programı ile ekranlara dönecek. Kayıp kişilerin arandığı, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetlerin aydınlatılmaya çalışılacağı program hafta içi her gün canlı olarak yayınlanacak

Yaptığı programlarla fenomen haline gelen usta gazeteci Yalçın Çakır, Flash TV ile yollarını ayırdı... Yalçın Çakır ne yapacak?

Flash TV'de 25 yıl boyunca fenomen programlara imza atan ve son olarak da Ana Haber Bülteni'ni sunan Yalçın Çakır 1 Şubat 2017 itibariyle kanalla yollarını ayırdı.

Flash TV ile yollarını ayıran Yalçın Çakır'ın yeni adresi de belli oldu.


 
Yalçın Çakır'ın yine fenomen olmaya aday yeni bir programla ekranlarda olmaya devam edeceği açıklandı. 

Yalçın Çakır, Ego Grup Medya bünyesinde hayata geçirilecek olan TV programı ile yeniden ekranlara dönüyor.

Yalçın Çakır, bambaşka bir format ve yayın anlayışla izleyicilerle buluşacak.

Kayıp kişilerin arandığı, faili meçhul cinayetlerin aydınlatılmaya çalışılacağı program hafta içi her gün canlı olarak yayınlanacak.

Programın hangi kanalda yayınlanacağı ise açıklanmadı...

Flash TV
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X