Polise hainlerden mesaj

Adana'nın Ceyhan ilçesinde terör, özel harekat, uyuşturucu ile mücadele, çevik kuvvet ve asayiş ekiplerinin katılımıyla yasa dışı gösterilerin düzenlendiği mahallelerde denetim yapıldı.

Polise hainlerden mesaj
Polise hainlerden mesaj admin
Bu içerik 511 kez okundu.
sikiş porno

Adana'nın Ceyhan ilçesinde terör, özel harekat, uyuşturucu ile mücadele, çevik kuvvet ve asayiş ekiplerinin katılımıyla yasa dışı gösterilerin düzenlendiği mahallelerde denetim yapıldı. 

PolisAbdullah Öcalan'ın fotoğrafının yer aldığı etiketi tırnağıyla yerinden söktü.

Adana Emniyet Müdürlüğüne bağlı terör, özel harekat, uyuşturucuyla mücadele, çevik kuvvet ve asayiş ile ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri, zaman zaman yasadışı gösterilerin düzenlendiği ve uyuşturucu ticaretinin yapıldığı Ceyhan ilçesindeki mahallelerde denetim gerçekleştirdi. 

Bin polisin katıldığı uygulamada, çevik kuvvet ve özel harekat ekipleri uzun namlulu silahlarla bölgenin güvenliğini sağladı. Ekipler, sokaklarda yaya halde ilerleyerek şüpheli kişi ve araçları durdurarak arama yaptı.

ÖCALAN FOTOĞRAFLARI SÖKÜLDÜ

Küçük Kırım Mahallesi'ndeki HDP Ceyhan Bölge Temsilciliği girişine yapıştırılmış terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan'ın fotoğrafının yer aldığı etiketi polis tırnağıyla yerinden söktü.

Denetimlerde, bin 50 kişinin Genel Bilgi Toplama (GBT) sisteminde sorgulaması yapıldı, 259 araç kontrol edildi, 11 araç sahibine evrakları eksik olduğu için 13 bin 274 lira para cezası uygulandı, polisin görevini yapmasına engel olmak isteyen 4 kişi gözaltına alındı. 
Denetimler sırasında bazı vatandaşlar, ellerindeki Türk bayraklarını sallayarak ve alkışlarıyla polisin uygulamasına destek verdi.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X